Godziny otwarcia: Pon – Czw 15:30-19:30 | Sob 9:30-13:00
Umów wizytę:  Przez Internet  | +48 535 740 525

Nowy system do umawiania wizyt online w PWPEDIATRIA

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowej ustawy z dn. 10 maja 2018r (RODO) o ochronie danych osobowych, chcąc zapewnić bezpieczeństwo naszych pacjentów, a jednocześnie umożliwiając integrację indywidualnych kont z uzyskanymi wynikami badań DIAGNOSTYKI online, pragniemy poinformować o wprowadzeniu nowego systemu elektronicznej dokumentacji medycznej o nazwie MEDIPORTA.

Od dnia 20 lipca 2018r rejestracja wizyt online odbywać się będzie przez nowy system o nazwie OSOZ (Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia). Zapraszamy do zapoznania się z systemem pod poniższym linkiem: https://www.osoz.pl/osoz/web/osoz-cms

Prosimy podawać dane pacjenta, w tej sytuacji DANE DZIECKA, a nie dane rodzica. Przyspieszy to wszystkie formalności związane z zakładaniem e-kartoteki pacjenta.Mamy nadzieję, że cała procedura umożliwi sprawne i szybkie przeprowadzenie rejestracji i korzystanie z nowych możliwości, które dla Państwa przygotowaliśmy.

medioporta

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny lub mailowy. Naszym nadrzędnym celem jest usprawnienie działania gabinetu dla naszych pacjentów. Prosimy o wyrozumiałość wobec ewentualnych problemów z rejestracją, a także wobec naszych lekarzy, którzy również będą krok po kroku wdrażani w nowe oprogramowanie.

Podobne wpisy: