Godziny otwarcia: Pon - Czw 15.30-19.30, Sob 9.30-13.00     Umów wizytę: Przez Internet   +48 535 740 525

lekarz Przemysław Malicki

Lekarz Przemysław Malicki

Ukończył szkolenie specjalizacyjne z pediatrii w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej w Poznaniu Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Aktualnie przygotowuje się do egzaminu specjalizacyjnego kończącego rezydenturę. Na co dzień pracuje w poradniach pediatrycznych, gdzie konsultuje pacjentów z rozmaitymi problemami ogólnopediatrycznymi.

Interesuje się przede wszystkim oceną rozwoju somatycznego w kontekście zaburzeń hormonalnych oraz chorobami reumatycznymi wieku rozwojowego. W trakcie odbywania rezydentury zajmował się również zagadnieniami z zakresu chorób metabolicznych kości i schorzeniami dermatologicznymi.

Przemysław Malicki doświadczenie zawodowe poszerza biorąc udział w licznych konferencjach, stażach oraz kursach. Po ukończeniu specjalizacji z pediatrii, chciałby kształcić się dalej w zakresie dermatologii dziecięcej. W wolnym czasie interesuje się tańcem klasycznym, dobrą książką, filmem oraz podróżowaniem. Szczególnie ciekawi go kultura i kraje Bliskiego Wschodu.

Umów się na wizytę
z lekarzem Przemysławem Malickim

lek. med. Malicki Przemysław - Umów się na wizyt

Przejdź na stronę główną: Pediatra Poznań