Magdalena Jutrzenka lekarz dziecięcy onkolog/hematolog/pediatra Poznań

Lek. Magdalena Jutrzenka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W trakcie odbywania piątego roku rezydentury z zakresu onkologii i hematologii pediatrycznej w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im.Karola Jonschera w Poznaniu. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe “Żywienie w zdrowiu i chorobie” Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów hematologicznych i onkologicznych u najmłodszych pacjentów, w tym profilaktyką i leczeniem niedokrwistości, a także wsparciem pacjentów po zakończonym leczeniu onkologicznym.
Stawia na podejście holistyczne w oparciu o medycynę opartą na dowodach tzw. Evidence Based Medicine, uwzględniające możliwości i komfort pacjenta, oferuje wsparcie przy wypracowywaniu zdrowych nawyków maluchów i całej rodziny.

Doświadczenie zawodowe rozwija uczestnicząc w kursach i szkoleniach w Polsce i poza granicami. W wolnych chwilach prowadzi szkolenia edukacyjne, promuje zdrowy styl życia oraz medycynę kulinarną.

Umów się na wizytę
z lek. Magdaleną Jutrzenką

Po kliknięciu w banner nastąpi przekierowanie
do zewnętrznego systemu rejestracji wizyt
w gabinetach PWPEDIATRIA.