lek. Przemysław Malicki

Ukończył szkolenie specjalizacyjne z pediatrii w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej w Poznaniu Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Aktualnie przygotowuje się do egzaminu specjalizacyjnego kończącego rezydenturę. Na co dzień pracuje w poradniach pediatrycznych, gdzie konsultuje pacjentów z rozmaitymi problemami ogólnopediatrycznymi.

Interesuje się przede wszystkim oceną rozwoju somatycznego w kontekście zaburzeń hormonalnych oraz chorobami reumatycznymi wieku rozwojowego. W trakcie odbywania rezydentury zajmował się również zagadnieniami z zakresu chorób metabolicznych kości i schorzeniami dermatologicznymi.

Przemysław Malicki doświadczenie zawodowe poszerza biorąc udział w licznych konferencjach, stażach oraz kursach. Po ukończeniu specjalizacji z pediatrii, chciałby kształcić się dalej w zakresie dermatologii dziecięcej. W wolnym czasie interesuje się tańcem klasycznym, dobrą książką, filmem oraz podróżowaniem. Szczególnie ciekawi go kultura i kraje Bliskiego Wschodu.

Umów się na wizytę
z lekarzem Przemysławem Malickim

Po kliknięciu w banner nastąpi przekierowanie
do zewnętrznego systemu rejestracji wizyt
w gabinetach PWPEDIATRIA.