Godziny otwarcia: Pon - Czw 15.30-19.30, Sob 9.30-13.00     Umów wizytę: Przez Internet   +48 535 740 525

  • 26 MAJA 18
  • 0

  Nowa usługa PWPEDIATRIA – badania krwi

  W związku z licznymi zapytaniami oraz chęcią poszerzenia naszej oferty mamy przyjemność poinformować Państwa, że dnia 15 maja 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z laboratorium medycznym Diagnostyka.

  Aktualnie oferujemy naszym pacjentom szerokie spektrum badań diagnostycznych, po preferencyjnych cenach, w zakresie alergologii, badań ogólnych krwi oraz diagnostyki infekcji. W swojej ofercie mamy dostępnych ponad 2000 tysiące badań wraz z wynikami dostępnymi online.

  Do dyspozycji Państwa są wszystkie punkty pobrań wyszczególnione na stronie internetowej laboratorium Diagnostyka – www.diag.pl.

  Pragniemy zaznaczyć, ze oferta gabinetu lekarskiego PWPEDIATRIA jest ważna tylko ze skierowaniem uzyskanym od jednego z naszych lekarzy.
  Wszelkie pytania prosimy kierować przez stronę internetową lub bezpośrednio do lekarza prowadzącego.

  Wierzymy, że zawarta współpraca będzie z korzyścią dla Państwa i przysłuży się w stawianiu jak najtrafniejszej diagnozy i odpowiednim leczeniu naszych Pacjentów.

  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z wizytami w naszym gabinecie pediatrycznym.