Godziny otwarcia: Pon - Czw 15.30-19.30, Sob 9.30-13.00     Umów wizytę: Przez Internet   +48 535 740 525

  • 03 CZE 19
  • 0

  VI Krakowskie Warsztaty na temat wrodzonych wad serca

  wrodzonych wad sercaW ostatni weekend część naszej kadry miała możliwość wzięcia udziału w VI Krakowskich Warsztatach na temat wrodzonych wad serca.

  Konferencja odbyła się we wspaniałym, historycznym audytorium Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednym z najstarszych Europejskich uniwersytetów założonym w 1364 r.

  Ponad 200 lekarzy, uczonych i przedstawicieli z ośrodków kardiologii dziecięcej z całej Polski oraz z zagranicy omawiali najnowsze metody leczenia operacyjnego wrodzonych wad serca u dzieci i intensywnej terapii pooperacyjnej.

  Wykłady prowadzili profesorowie z ośrodków w Polsce jak i ze Stanów Zjednoczonych takich jak: Jack Rychlik, Jonathan Chen czy Christian Pizzaro.

  Dzięki 2-dniowym wykładom zyskaliśmy nową wiedzę, perspektywę oraz informacje o tym co jeszcze nas czeka w najbliższych latach w tej dziedzinie medycyny. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w rozmowach, panelach dyskusyjnych, wymianie informacji tych wybitnych lekarzy, z których każdy z ogromnym entuzjazmem dzielił się swoimi doświadczeniami i praktyką z pracy z dziećmi z wrodzonymi wadami serca.

  Przejdź na stronę główną: Kardiolog dziecięcy Poznań

  Zespół PWPEDIATRIA