Godziny otwarcia: Pon – Czw 15:30-19:30 | Sob 9:30-13:00
Umów wizytę:  Przez Internet  | +48 535 740 525

Drzwi otwarte w nowym gabinecie PWPEDIATRIA przy ul. Skryta 1 w Poznaniu

Mamy przyjemność zawiadomić państwa, że prace remontowe związane z naszą nową placówką pediatryczną na poznańskim Łazarzu – przy ulicy Skrytej 1 dobiegają końca.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych pacjentów na drzwi otwarte Gabinetów Pediatrycznych PWPEDIATRIA, mieszczących się przy ul. Skrytej 1 w Poznaniu w Sobotę, 17-stego listopada 2018 w godzinach od 14:00 do 16:00.

Będą mieli państwo okazje zapoznać się z pomieszczeniami, aparaturą diagnostyczną oraz poznać naszą kadrę lekarską. Szczegóły nowych usług oraz zasady przyjmowania w obu naszych placówkach, już wkrótce będą dostępne na naszej stronie internetowej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Nowy gabinet pediatryczny Poznań Łazarz – LOKALIZACJA

Przed nami jeszcze parę kroków by nowe gabinety stały się jak najbardziej przyjazne dla małych pacjentów. Jednocześnie informujemy, że z momentem otwarcia nowej lokalizacji nastąpi powiększenie naszej kadry lekarskiej oraz zakresu diagnostyki.

Korzystając z okazji, chcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc i współpracę wszystkim tym, którzy wzięli udział w realizacji tego przedsięwzięcia. W szczególności chcemy podziękować następującym osobom:

  • Ekipie remontowej DanBud a w szczególności Panu Danielowi Pendowskiemu za fachową pomoc
  • Piotr Szafran i Kamila Snela – nasi architekci
  • KozaOne – Jarek Kozak – za rysunki na ścianach
  • Okna Anioła za dostarczenie i montaż okien i drzwi
  • Piotr Jeske – za codzienna obsługę naszej strony www

Oraz całej reszcie zaangażowanej w tworzenie kolejnej placówki medycznej PWPEDIATRIA, która ma nieść pomoc naszym pacjentom.

Nowy gabinet pediatryczny Poznań Łazarz – ZDJĘCIA


gabinet pediatryczny Poznań Łazarz PWPEDIATRIA
gabinet pediatryczny Poznań Łazarz
Podobne wpisy: