Godziny otwarcia: Pon – Czw 15:30-19:30 | Sob 9:30-13:00
Umów wizytę:  Przez Internet  | +48 535 740 525

Informacje organizacyjne związane z gabinetami PWPEDIATRIA

Szanowni Państwo!!

W obecnej dobie pandemii zmiany z jakimi wszyscy nie spotykamy na co dzień, zaczynają już nas nie dziwić. My również mamy dla Państwa kilka istotnych nowych informacji.

Z dniem 1 kwietnia opuściła nasz gabinet oraz nasze miasto Dr Edyta Nagła. Pani Doktor wróciła w swoje rodzinne strony pełnić obowiązki jako pediatra w szpitalu w Jarocinie. Serdecznie dziękujemy Pani Doktor za wspólne lata, tym bardziej, że była z nami niemalże od samego początku. Oczywiście Pani Doktor bardzo dobrze wie, że do nas zawsze może wrócić, że tu jest jej pediatryczna rodzina, w której zawsze będzie mile widziana.

Mamy także bardzo dobrą wiadomość- Dr Przemysław Malicki wrócił do Poznania i ponownie przyjmuje w naszych gabinetach! Od 1 kwietnia Pan Doktor będzie przyjmował we wtorki i czwartki oraz poszczególne soboty.

Mamy jeszcze mała niespodziankę w zanadrzu, czeka nas bowiem niedługo przyjęcie do naszego grona zacnych lekarzy kolejnej Pani Doktor, ale o tym jeszcze napiszemy.

Plan przyjmowania od 1 kwietnia 2021r

Gabinet PWPEDIATRIA na Os. Jana III Sobieskiego

Poniedziałek – Dr Michał Bartecki
Wtorek – Dr Przesyła Malicki
Środa – zamknięte
Czwartek – Dr Przemysław Malicki
Piątek – zamknięte
Sobota – Dr Malicki/ Dr Bartecki – wybrane dni

Gabinet PWPEDIATRIA na ul. Skryta 1

Tutaj na razie przyjmuje Dr Paulina Walasek. Wizyty pediatryczne odbywają się w poniedziałki i soboty, a kardiologiczne w środy. Bardzo prosimy śledzić kalendarze naszych lekarzy, gdyż Pani Doktor Paulina często ze względu na duża ilość pacjentów przyjmuje w dodatkowe dni jak będzie to miało miejsce: 6 kwietnia 2021.

Życzymy Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiejnocy, oraz pomimo tylu trudnych sytuacji które nas spotykają- pogody ducha 😊

Zespól PWPEDIATRIA

Podobne wpisy:

Aktualności

PWPEDIATRIA w plebiscycie medycznym Hipokrates

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Naszym Pacjentom za zgłoszenie do nominacji gabinetu PWPEDIATRIA jako placówki medycznej biorącej udział w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Ponadto dziękujemy również

Cały wpis >