Godziny otwarcia: Pon – Czw 15:30-19:30 | Sob 9:30-13:00
Umów wizytę:  Przez Internet  | +48 535 740 525

Nowy harmonogram przyjęć lekarzy od 1 stycznia 2021

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, że od stycznia 2021 roku obowiązywać będzie nowy harmonogram przyjęć naszych lekarzy. Doktor Edyta Nagła wraca do przyjmowania pacjentów w gabinecie na Os. Jana III Sobieskiego 52. Przyjmować będzie we wtorki od 13:40 do 17:40 oraz w wybrane soboty. Aktualne godziny przyjęć znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej “umów wizytę“.

Harmonogramy przyjęć Doktor Pauliny Walasek (gabinet ul. Skryta 1) oraz Doktora Michała Barteckiego (gabinet Jana III Sobiesiego 52) pozostają bez zmian.

Z żalem informujemy, że z końcem 2020 roku kończy się nasza współpraca z Doktorem Przemkiem Malickim. Pan Doktor w ramach swojej praktyki lekarskiej postanowił przeprowadzić się do innego miasta. Życzymy mu samych sukcesów oraz mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.

Jeszcze raz życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Zespół PWPEDIATRIA

Podobne wpisy:

Aktualności

PWPEDIATRIA w plebiscycie medycznym Hipokrates

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Naszym Pacjentom za zgłoszenie do nominacji gabinetu PWPEDIATRIA jako placówki medycznej biorącej udział w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Ponadto dziękujemy również

Cały wpis >