Godziny otwarcia: Pon - Czw 15.30-19.30, Sob 9.30-13.00     Umów wizytę: Przez Internet   +48 535 740 525

Dr Emilia Szafran

dr n.med. Emilia Szafran

Dr Emilia Szafran jest absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 2007r. z wyróżnieniem. W trakcie studiów otrzymała stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce. Od 2008 roku jest związana z Kliniką Kardiologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu. Na co dzień w szpitalu zajmuje się najmłodszymi pacjentami – noworodkami i niemowlętami. Dyplom specjalisty pediatry otrzymała w roku 2015r. Aktualnie jest w trakcie drugiej specjalizacji- z kardiologii dziecięcej.

W 2009 r. zdobyła certyfikat pozytywnego ukończenia kursu Europejskiej Rady Resuscytacji: EPLS Provider Kurs, w roku 2013 certyfikat pozytywnego ukończenia kursu Echokardiografii Praktycznej. Aktualnie w 2018r. uzyskała certyfikat ukończenia kursu European Paediatric Life Support.

Zajmuje się również pracą naukową i dydaktyczną. W 2012r. ukończyła Podyplomowe Niestacjonarne Studium Metodologii Badań Naukowych UM w Poznaniu. Jest autorką 3 artykułów naukowych, dotyczących jakości życia dzieci z arytmią, które zostały opublikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Temat ten jest jednocześnie podstawą jej rozprawy doktorskiej, którą obroniła w czerwcu 2018 roku z wyróżnieniem.
Od 2009 roku jest także nauczycielem studentów medycyny w Studium Nauczania w Języku Angielskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Prywatnie mama Antosia i Olgi. Mówi, że „wie jakim zmartwieniem dla rodzica jest każda choroba dziecka”, dlatego podchodzi ze zrozumieniem i dużą empatią do swoich małych pacjentów i ich Rodziców.

Umów się na wizytę
z dr n.med. Emilią Szafran

Dr n. med Szafran Emilia - Umów się na wizyt

Przejdź na stronę główną: Pediatra Poznań