Godziny otwarcia: Pon – Czw 15:30-19:30 | Sob 9:30-13:00
Umów wizytę:  Przez Internet  | +48 535 740 525

VI Krakowskie Warsztaty na temat wrodzonych wad serca

wrodzonych wad sercaW ostatni weekend część naszej kadry miała możliwość wzięcia udziału w VI Krakowskich Warsztatach na temat wrodzonych wad serca.

Konferencja odbyła się we wspaniałym, historycznym audytorium Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednym z najstarszych Europejskich uniwersytetów założonym w 1364 r.

Ponad 200 lekarzy, uczonych i przedstawicieli z ośrodków kardiologii dziecięcej z całej Polski oraz z zagranicy omawiali najnowsze metody leczenia operacyjnego wrodzonych wad serca u dzieci i intensywnej terapii pooperacyjnej.

Wykłady prowadzili profesorowie z ośrodków w Polsce jak i ze Stanów Zjednoczonych takich jak: Jack Rychlik, Jonathan Chen czy Christian Pizzaro.

Dzięki 2-dniowym wykładom zyskaliśmy nową wiedzę, perspektywę oraz informacje o tym co jeszcze nas czeka w najbliższych latach w tej dziedzinie medycyny. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w rozmowach, panelach dyskusyjnych, wymianie informacji tych wybitnych lekarzy, z których każdy z ogromnym entuzjazmem dzielił się swoimi doświadczeniami i praktyką z pracy z dziećmi z wrodzonymi wadami serca.

Przejdź na stronę główną: Kardiolog dziecięcy Poznań

Zespół PWPEDIATRIA

Podobne wpisy: